Regulamin Splendear Club

REGULAMIN SPLENDEAR CLUB: 


1. Warunkiem dołączenia do Splendear Club jest posiadanie konta na Splendear.com

2. W celu zarejestrowania uczestnictwa należy zaznaczyć odpowiednią opcję w momencie składania zamówienia bądź przejść do zakładki Logowanie/Rejestracja.

3. Każdy członek Splendear Club otrzymuje e-mail potwierdzający rejestrację.

4. Rabat 40 zł na pierwsze zakupy obowiązuje w przypadku zapisania się do Newslettera i kwoty zamówienia przekraczającego 300 zł.

 

Wyłączenia 

Z programu pierwszych zakupów (rabat 40 zł) wyłączone są produkty znajdujące się w promocji bądź okresowych akcjach rabatowych. Rabat jednak nie przepada i pozostaje do wykorzystania przy następnych zakupach.

 

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z CZŁONKOSTWA W SPLENDEAR CLUB:

 

Reklamacje przyjmowane i rozpatrywane priorytetowo.

Promocje przygotowywane wyłącznie z myślą o członkach Splendear Club.

Szybsze i wygodniejsze dokonywanie zakupów.

 

REGULAMIN BEZPŁATNEGO NEWSLETTERA 

 

1. Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez Splendear.com na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.

2. Dla korzystania z usługi wymagany jest komputer z dostępem do Internetu, dowolna przeglądarka internetowa oraz czynna i prawidłowo skonfigurowana poczta elektroniczna.

3. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o promocjach, konkursach, wydarzeniach, nowościach i produktach w Splendear.com poprzez okresowe wysyłanie wybranych przez redakcję treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.

4. Subskrypcja newslettera polega na wpisaniu adresu poczty elektronicznej, którym dysponuje Użytkownik do formularza udostępnianego przez Splendear.com na stronie internetowej. Subskrypcja newslettera przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

5. Specjalna promocja na pierwsze zakupy obowiązuje w przypadku zamówienia produktów na kwotę powyżej 300 zł. Rabat ten jest jednorazowy i przypisywany do danych osobowych klienta. Rabat ten nie dotyczy produktów przecenionych. Promocje nie łączą się.

6. Splendear.com nie będzie udostępniał powierzonych mu adresów poczty elektronicznej osobom czy podmiotom trzecim.

7. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, klikając na link "Rezygnacja" znajdujący się na dole każdego z przesłanych listów elektronicznych.

8. Usunięcie konta pocztowego Użytkownika z bazy adresowej newslettera następuje natychmiastowo i sygnalizowane jest komunikatem potwierdzającym operację.

9. Klient subskrybując newsletter wyraża zgodę na wysyłanie przez Splendear.com za pośrednictwem newslettera reklam oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013 poz. 1422) na konto e-mail Użytkownika.

10. Splendear.com zastrzega sobie prawo do usunięcia konta, którego użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych użytkowników albo dostarczanie treści bezprawnych.