Nie masz produktów w koszyku.

POCZUJ SIĘ BEZPIECZNIE ZE SPLENDEAR.COM!

 Nie musisz się obawiać zakupów w naszym sklepie, ponieważ starannie dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Korzystamy z najnowocześniejszych systemów ochrony danych osobowych (SSL). Dzięki temu dane, które udostępniasz w ramach rejestracji, są zakodowane i chronione przed niepożądanymi osobami. Pamiętaj o tym, żeby nikomu nie udostępniać swojego hasła- w ten sposób pomożesz nam chronić Twoje konto jeszcze skuteczniej. Zapewniamy, że Twoje dane osobowe zostaną wykorzystane wyłącznie w celu poprawy naszych usług- po to żebyśmy mogli świadczyć je na najwyższym poziomie! Więcej informacji na ten temat uzyskasz w naszym regulaminie.


W celu zapewnienia naszym Klientom obsługi zamówień na najwyższym poziomie, płatności realizowane w naszym sklepie obsługiwane są przez firmę PayU S.A.
Transakcje obsługiwane przez PayU S.A. zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji. Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji płatności szyfrowane są także w oparciu o technologię SSL. Nad prawidłowym przebiegiem realizacji transakcji czuwa wyspecjalizowana sekcja bezpieczeństwa, a także profesjonalny Dział Obsługi Użytkownika. Wszystkie transakcje poddawane są monitoringowi.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

 Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

 Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt będzie nieuszkodzony, oraz nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania.